Regulamin

Czas dostawy przesyłki
Zamówienia realizowane są w ciągu 3 do 7 dni. W niektórych przypadkach czas dostawy wynosi 14 dni.Termin jest wówczas ustalany z klientem indywidualnie. Przesyłki realizowane są przez Pocztę Polską (przesyłki priorytetowe) lub firmę kurierską.

Koszty przesyłki
Przy zamówieniach o wartości powyżej 300 zł paczki wysyłane są Pocztą Polską na koszt firmy UNIFORM. W przypadku zamówień o mniejszej wartości koszty dostawy wynoszą:

  • Poczta Polska 12 zł (przedpłata), 17 zł (opłata przy odbiorze)
  • Przesyłka Kurierska 15 zł (przedpłata), 20 zł (opłata przy odbiorze)

W przypadku przelewu (przedpłaty) wysyłka paczki realizowana jest niezwłocznie po odnotowaniu wpłaty.

Reklamacje
Wszystkie pozycje w naszej ofercie objęte są rękojmią. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki okaże się, że produkt posiada jakieś wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy, prosimy o odesłanie produktu z powrotem na nasz koszt. Do przesyłki prosimy dołączy kopię faktury, którą otrzymaliście Państwo w paczce. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie wymienimy produkt na nowy lub jeżeli nie będzie to możliwe, zwrócimy Państwu dokonane płatności z uwzględnieniem kosztów przesyłek.

Zwroty
Przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy kupna w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Zwracany towar winien znajdować się w takim stanie w jakim był dostarczony. Ponosicie Państwo koszty przesyłki zwrotnej. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub w którym osoba wskazana przez Państwo weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane Pocztą lub e-mail)

Mogą Państwo skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza, jednakże nie jest to obowiązkowe. W przypadku odstąpienia od umowy kupna zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów dostarczenia towaru wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) niezwłocznie, a w każdym wypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy kupna. Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaka została przez Państwa użyta przy pierwotnej płatności chyba, że wyraźnie zgodzicie się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosicie Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem towaru. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w należności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy prosimy wysłać na adres:
UNIFORM Adam Krejner
ul.Szczurkiewiczów 3
60-184 Poznań
lub e-mail: info@uniform-moro.com.pl

Przesyłkę zwrotną prosimy nadać na adres:
UNIFORM Adam Krejner
ul.Szczurkiewiczów 3
60-184 Poznań

Uwaga: Zwrot towaru jest możliwy tylko w tym przypadku, gdy produkt nie był używany i nie został zniszczony bądź uszkodzony.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook